Balotellit gúnyolták
Rasszista rigmusok miatt kapott bírságot az Inter
Tizenötezer eurós bírságot kapott az Internazionale, mert szurkolói a csapat vasárnapi bajnokiján rasszista rigmusokat skandáltak a klub korábbi labdarúgójáról, Mario Balotelliről.
2013.02.12 18:08MTIA válogatott játékos januárban igazolt a városi rivális AC Milanhoz az után, hogy 2010-ben az Intertől a Manchester Cityhez szerződött.
A Serie A keddi közleménye szerint a kék-feketék azért kapták a büntetést, mert a Chievo elleni, 3-1-re megnyert mérkőzésen "a szurkolók sértő és diszkriminatív rigmusokkal illették egy másik csapat játékosát".
Balotelli 2007-ben lett az Internazionale futballistája, s az ott eltöltött három év alatt ellentmondásos volt a viszonya a klub drukkereivel, egyszer például nagyon felbosszantotta őket azzal, hogy egy tv-műsorban az ősi rivális AC Milan mezét viselte.
A két milánói együttes jövő vasárnap játszik egymással a bajnokságban, s Massimo Moratti, az Inter elnöke reményét fejezte ki, hogy azon a meccsen nem történik újabb incidens.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


