Tenisz
Nadal legalább még két hónapig nem játszik
Legalább még két hónapig nem játszhat Rafael Nadal, a spanyolok 11-szeres Grand Slam-győztes teniszezője, aki a júniusi wimbledoni GS-torna óta harcképtelen térdsérülése miatt.
2012.09.03 12:25MTI"Akkor térek majd vissza, ha nem lesznek fájdalmaim. Szeretnék újra játszani, de a térdemnek szüksége van a pihenésre, hiszen évek vannak még előttem" - jegyezte meg honlapján a volt világelső, aki többek között a londoni olimpiát és a jelenleg zajló US Opent is kénytelen volt kihagyni.
Bejelentésével az is biztossá vált, hogy nem számíthatnak rá a spanyol csapat tagjaként az Egyesült Államok válogatottja elleni, szeptember 14-16-i Davis Kupa-elődöntőben, Gijónban. Az még kérdés, hogy a november 5-én rajtoló, szezonzáró ATP World Tour-fináléban, Londonban szerepelhet-e.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06