Külső szalagszakadást szenvedett
Gera tavasszal már nagyon visszatérne
Gera Zoltán, a West Bromwich Albion magyar válogatott labdarúgója bízik benne, hogy még a mostani szezonban újra pályára léphet. A játékos november végén a bal térdében külső szalagszakadást szenvedett, s akkor úgy tűnt, véget ért az idénye.
2012.02.17 12:23MTIAz angol klub honlapján pénteken közölt interjúban a 32 éves középpályás elárulta: a két műtéti lehetőség közül ő a hosszabb gyógyulással járó, de biztosabb eredményt ígérő beavatkozást választotta.
"A másik lehetőség egy szintetikus szalag beültetése volt. Ez gyorsabb, három hónapos gyógyulást eredményezett volna, de sokkal nagyobb lett volna a kockázata egy újabb sérülésnek" - fogalmazott Gera, hozzátéve: elégedett a műtéttel, amely lehetővé teszi, hogy még hosszú ideig játszhasson, mert ez a célja.
A cikk szerint a játékos felépülése a vártnál gyorsabban halad, ezért nagy esély kínálkozik arra, hogy még tavasszal újra pályára léphessen. A saját bevallása szerint keményen dolgozó - úszó, szobakerékpározó, erősítő edzéseket végző - Gera reméli, hogy körülbelül két hét múlva elkezdhet kocogni.
"Lehet, hogy már az idény végén játszhatok, de egyelőre semmire sincs garancia. Természetesen nem siettetem a visszatérést, akkor szerepelek újra, ha teljesen rendben leszek. Az elsődleges cél az, hogy a következő bajnoki szezon rajtjára legyek egészséges és erős, ha ez már most tavasszal összejön, az egy bónusz" - mondta Gera, aki hangsúlyozta: biztos benne, hogy csapata kiharcolja a bennmaradást, és a következő szezonban is a Premier League-ben küzd majd. A West Brom jelenleg a 14. helyen áll a tabellán.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


