Női futball

Olimpia: kanadai bronzérem futballban

A kanadai női labdarúgó-válogatott Diana Matheson 92. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a francia csapatot csütörtökön a londoni olimpia női futballtornájának bronzmérkőzésén.

2012.08.09 16:12MTI

Eredmény: női futballtorna, bronzmérkőzés: 
Kanada-Franciaország 1-0 (0-0) 

Később: döntő: Egyesült Államok-Japán, Wembley Stadion 20:45 ó.

Többre kíváncsi?

Ha többre kíváncsi, olvassa a ma.hu olimpiai rovatát, az olimpiahirek.hu-t! KATT!


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.