A színésznő nem rajong a drága szuperfilmekért
Képek: Natalie Portman szerelmes Kenneth Branagh-ba
Nem rajong a százmillió dollárnál többe kerülő szuperfilmekért Natalie Portman, de a Thor női főszerepét elvállalta, mert szerelmes a rendezőbe, Kenneth Branagh-ba.
http://www.mediatar.ma.hu/tart/mediatar/4812

Persze csak jelképes, szakmai szerelemről van szó, a színésznő ugyanis rajong Branagh Shakespeare-adaptációiért.
„ Amikor először hallottam a Thorról, nem is az volt a bajom vele, hogy képregény adaptáció, hanem hogy túl nagy a produkció: a kamaradrámákat jobban szeretem - meséli a színésznő. De aztán kiderült, hogy ki rendezi, és belegondoltam, hogy három hónapot tölthetek együtt Kenneth Branagh-val! „
Eleve nagy ötlet az is, hogy a sztorit úgy rendezi meg, mintha Shakespare-dráma lenne: egy bukott isten sután boldogulni próbál a halandók között, aztán amikor az emberiség sorsa forog kockán, felnő a feladathoz.
(Thor - hazai bemutató: 2011. május)
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06