A háttérben Jacko gyermekkori fotóját vetítették
A pop királyának emléke előtt tisztelgett Madonna
Madonna is lerótta tiszteletét Michael Jackson előtt. A popdíva július 4-én a londoni O2 arénában koncertezett, pont ott, ahol Jacko ötven koncertes visszatérő showjának első állomása lett volna.
2009.07.06 15:30rtlbulvar.huA Holiday című szám után megjelent a színpadon egy táncos, aki messziről egy az egyben a popkirályra hasonlított.
A később Kentóként bemutatott imitátor Jacko mozdulatait utánozta, miközben a Billie Jean és a Wanna Be Startin’ Something című számok egyvelege szólt.
A háttérben Michael Jackson gyermekkori fotóját vetítették ki. Az egyperces produkció közben Madonna tapsolt, majd ezt mondta:
- " Emlékezzünk a világ egyik legnagyobb művészére!"
Michael Jackson: Éljen a király!
Az énekesnő korábban azt nyilatkozta az egyik újságnak, hogy amióta meghallotta Jacko halálhírét, nem tudja abbahagyni a sírást.
Kapcsolódó írások:
- Az amerikaiak Michael Jackson-mérgezést kapnak
- Jacko szobájából tűket csempésztek ki!
- Kiderülni látszik Jacko utolsó napjának története!
- Nem Jacko az apja gyerekeinek!
- 11 ezer forint egy Jacko-szignó
- Borzalmas részletek a boncolásról: Jacko kopasz volt és tele volt zúzódásokkal!
- Kozsó szerint nem természetes halál volt!
- A spammerek Jacko halálát is kihasználják
- Elképesztő fotó! - Hogy néz ki Jacko füle?!
- Képek - Szerződést szegett? Megint nagyot bukhat Jacko!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


