A fűszeres lány félrelépett?
Képek - Hoppá! Victoria csalja Beckham-et?
A legújabb hírek szerint már nem csak Victoriának kell félnie attól, hogy David Beckham megcsalja, hanem fordítva is esélyes a dolog.
Nem csoda, hogy mindenki megnézi Beckham nejét...
Egyszer én csallak meg, egyszer te csalsz meg engem - úgy tűnik, így megy ez a Beckham házaspárnál...
A sztárfocista David felesége, Victoria Beckham ugyanis mostanában meglehetősen sok időt tölt producerével, Damon Dash-sel.
Maga Damon tárta a sajtó elé az esetet, amikor elárulta, hogy David veszettül féltékeny rá, amiért Vic-kel folyton együtt lógnak.
– Nem hibáztatom Davidet, megértem, hogy irigy rám. Egész nap a csodaszép feleségével vagyok, magától értetődően azt hiszi, hogy van közöttünk valami – hencegett a producer.

Damon azért hozzátette, hogy a féltékenységnek nincs valós alapja, mert csupán munkakapcsolat fűzi a sztárhoz. Ő segített ugyanis Victoriának 2002-es szólóalbumában, illetve még két alkalommal.
- Ilyenkor természetes, hogy órákat töltünk a stúdióban - magyarázta Damon.
David és Victoria 1999-ben házasodott össze, nem sokkal később három gyönyörű fiuk született, akik a Brooklyn Joseph, Romeo James, és Cruz David nevekre hallgatnak.
Az egykori Spice Girls-tag jól ismeri a felszarvazottság érzését, hiszen 2004-ben minden lap a címoldalon hozta férje állítólagos afférját asszisztensével, Rebecca Loos-szal.
Két héttel később pedig egy modell, Sarah Marbeck állította, hogy két alkalommal csodálhatta David lepedőakrobatikáját. A focista mi mást is reagálhatott volna a vádakra, mint hogy nevetségesek, mert sosem csalná meg imádott hitvesét.
Vic megbocsátott, mert vakon bízik a sztárfutballistában. Ezek után nem kérdés, hogy David ad-e még egy esélyt az ő jóban-rosszban mellette álló oldalbordájának.
Kapcsolódó írások:
- Képek: Victoria Beckham mellbimbója valahogy mindig kivirít!
- Képek! Victoria Beckham nem énekel többé
- Képek - Victoria fölös perceiben gyereket csinálna
- Képek - Victoria Beckham nem hajlandó autógrammot adni
- Victoria Beckham olcsó krémet használ
- Ciki képek: Victoria Beckham-en majd' szétreped a naci!
- Csak egy ipszilon takarja Victoria Beckham punciját! - Pikáns képek!
- Victoria Beckham a legpocsékabb volt tavaly
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06