Gyerekkorában pufók volt az énekesnő!
Képek! Gwen Stefani retteg az elhízástól
A No Doubt egykori énekesnője bevallotta, hogy a legnagyobb rémálma egy kövér gyerek. Gwen gyerekkorában rengeteget küzdött a mérleggel, innen ered a fóbiája.
2008.07.03 08:20rtlbulvar.hu- Emlékszem, hogy iskolás koromban mindig sovány lány szerettem volna lenni, aki bármit ehet, mégsem hízik el. Ehelyett folyton ingadozott a súlyom, mígnem 11 évesen nagyon elhíztam. Amikor 16 lettem, teljesen megváltoztam. Egyik nap felébredtem, és azt mondtam magamnak: Tudod mit? Elegem van a jojózásból! – mesélte a sztár az OK! magazinnak.
- Attól a naptól fogva megváltozott az életem. Beiratkoztam az uszodába, és harcoltam a pufók énem ellen. Ma már elfogadom magamat – mondta Gwen.
Ezek után érthető, ha az énekesnő mindent megtesz majd azért, hogy a gyermekeiből egészséges és önbizalomtól duzzadó felnőttek váljanak. – Sosem voltam félős gyerek, de a tinédzser éveim alatt tele lettem szorongással és bizonytalansággal. Ezt sosem fogom elfelejteni, úgyhogy mindent megteszek azért, hogy ne hízzak vissza.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
- 10:18 Tarr Zoltán: folyik a vizsgálat és átvilágítás a közmédiánál
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


