Katy Perry a körmén hordozza az elnököt
Szamarak közt népszerűsítik Obamát
Körmeivel is küzd Kate Perry amerikai popénekesnő és dalszövegíró Barack Obama újraválasztásáért: több körmére is ráfesttette az Egyesült Államok elnökének portréját.
Katy Perry, az elbűvölő jelenség 
Katy Perrynek egészen pontosan a hüvelykujjai, továbbá jobb keze kisujja és bal keze gyűrűsujja körmeiről mosolyog jól felismerhetőn Barack Obama - írta a The Sun című brit lap.
Obama három szamár szomszédságában szerepel az énekesnő kezén, ami azonban egyáltalán nem bírálat, vagy gúny, hanem a Demokrata Párt állatlogója, így ez is a demokrata párti Obama mellett szól - akárcsak Perry hangja.
Az énekesnő vasárnap egy koncerten Obamát támogatva énekelt Los Angelesben többek közt Bon Jovi, Stevie Wonder és Jennifer Hudson együttműködésével.
Katy Perrynek nem ez az első "körömkampánya", tavaly nyáron hasonló díszítéssel népszerűsítette a Hupikék Törpikék 3D-ben készült változatát, amelyben Törpilla az ő hangján szólalt meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


