Förtelmes főnök helyett csábító szirénnek tűnt
Galéria: Jennifer Aniston szuperminiben hódított a díszbemutatón
Hétvégén mutatták be a sajtónak a július 8-án mozikba kerülő Förtelmes főnökök című filmet, amelyben Jennifer Aniston játssza az egyik főszerepet, egy nimfomán fogorvos bőrébe bújva.
Förtelmes főnökök: Díszbemutató Jennifer Anistonnal az élen 
Óriási sztárparádéval övezve mutatták be a hétvégén a Förtelmes főnökök című vadonatúj filmet Los Angelesben, a nagyközönség július 8-án találkozhat először a nimfomán férfifaló fogorvossá vált Jennifer Anistonnal.
A színésznő a díszbemutatóra egy dögös fekete miniben érkezett, amivel sikerült minden szempárat magára irányítania, de ami azt illeti, a többi hírességnek sem kellett szégyellnie magát.
Még szerencse, hogy jön a nyár, ilyenkor egyre többször kerülnek elő a rövid ruhácskák, és ha olyan sztárok húzzák magukra, mint Jennifer Love-Hewitt, Julie Bowen vagy Taylor Cole, akkor egyetlen rossz szót sem szólhatunk.
Még Alyssa Milano is elbűvölő volt a fekete zsákruhájában, pedig ő a legkevésbé sem mondható karcsúnak mostanában: a színésznőnek óriásira nőtt a pocakja a terhessége utolsó napjaira.
Még több hír Jennifer Anistonról
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


