Pakisztán
"A mozi bűn": kézigránátok robbantak, öten meghaltak
A terrortettet eddig semmilyen szervezet nem vállalta magára, de feltehetően egy szélsőséges tálib lehetett az elkövető. Világnézetük szerint a mozi - ahogy sok minden más is - bűnös dolog.
2014.02.03 11:19MTI
Kézigránátokat robbantott egy merénylő Pakisztán északnyugati részén egy zsúfolt pesavari moziban vasárnap este, és megölt öt nézőt. További harminc ember megsebesült - közölte a pakisztáni rendőrség.
A terrortettet eddig semmilyen szervezet nem vállalta magára, de feltehetően egy szélsőséges tálib lehetett az elkövető. Világnézetük szerint a mozi - ahogy sok minden más is - bűnös dolog.
Másfél hete öt krikettjátékost lőtt agyon a szomszédos Afganisztánban egy motorkerékpáros merénylő, nagy valószínűséggel azért, mert a tálibok bűnösnek bélyegzik ezt a sportágat is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:12 Irak történelmi mocsárvidéke újjáéled, miután a többéves szárazság után visszatért a víz
- 6:07 Kutyákat tenyésztettek és tartottak fogva kutatási célokra embertelen körülmények között - videó a menekítésről
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


