Kifogyóban az étel és az üzemanyag
Száz kilométeres dugó az ukrajnai Lviv és Rovno között
Száz kilométeres dugó alakult ki a havazás miatt az ukrajnai Lviv (Lemberg) és Rovno között.
2013.03.18 14:50MTIAz Ötös Csatorna beszámolója szerint az emberek már második napja várakoznak, sokuknál kifogyóban az étel és az üzemanyag. A havat kézzel takarítják el, a munkát nehezítik a több sávot elfoglaló teherautók, kamionok.
Az Ukravtodora állami közútkezelő vállalat adatai szerint Nyugat-Ukrajnában három megyében is folytatódik az utak tisztítása. Lviv megyében hetven település van elzárva a külvilágtól, míg 194 település nehezen megközelíthető Voliny és Ternopil megyében.
Ugyancsak az Ukravtodora tájékoztatása szerint a többi országos és regionális jelentőségű autóúton akadálytalan a közlekedés.
Ukrajna nyugati részére március 15-én zúdult nagy mennyiségű hó. A hóvihar és a havazás miatt öt megyében megbénult a közlekedés.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:08 Eltiltották az gyerekektől az MTK edzőjét, aki társai előtt pofozta fel a válogatott karatést
- 8:06 Vádat emeltek egy tizenéves ellen, aki több mint másfél millió forintot zsarolt ki egy nőtől és gyermekétől
- 6:06 Csaknem 50 ezer darab csokoládét, játékot és írószert gyűjtött a Mátrix Közhasznú Alapítvány
- 22:20 Hankó Balázs: megduplázza a kormány a családi adókedvezményt a jövő év elejéig
- 20:16 Ritkán látható bolygóegyüttállás lesz megfigyelhető a hétvégén
- 18:07 A sárgahasú unka az év kétéltűje 2025-ben
- 16:06 Több mint 800 tonna leselejtezett ólom-savas akkumulátort foglaltak le a rotterdami kikötőben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06