Műtétje után
Chávez kemoterápiás kezelésre tér vissza Kubába
Hugo Chávez visszautazik vasárnap Kubába, műtétje utáni kemoterápiás kezelésre.
2012.03.25 08:13MTIEzt maga a venezuelai államfő jelentette be helyi idő szerint szombaton este Caracasban, azt hangsúlyozva, hogy jól érzi magát, s reményei szerint néhány nap múlva visszatérhet Venezuelába.
Az 57 éves venezuelai államfőt az elmúlt egy évben háromszor is megműtötték, daganatot távolítottak el medencéjéből. Legutóbb február végén műtötték meg Havannában, egy alma nagyságú daganatot távolítottak el testéből, de szerencséjére - mint Chávez hangsúlyozta - a rákos sejtek nem támadták meg sem a közeli, sem a távoli szerveket.
A februári műtét után Chávez már jelezte, hogy - akárcsak a korábbi operációkat követően - kemoterápián is át kell esnie, de más kezeléseket sem zárt ki.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


