A harmadik nem jött össze
Nagyüzemben rabolt ki patikákat egy rabló a fővárosban
Kiraboltak két patikát a fővárosban szombat délután; a rabló egy harmadikban is próbálkozott, de ott nem járt sikerrel - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.
2010.05.15 14:10MTIPapp Judit, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese elmondta, hogy valamivel dél után egy negyven év körüli baseball-sapkás férfi - feltehetően fegyverrel - követelte a bevételt egy Erzsébet körúti patikában, sikertelenül. Ezután azonban a Teréz körúton, majd a XIII. kerületi Visegrádi utcában kirabolt egy-egy gyógyszertárt, mindkét helyről kisebb összeggel távozott.
Május 6-án az Orczy úton vitte el a bevétel egy részét egy ugyancsak negyven év körüli elkövető.
Május 10-én egy órán belül további három patikát támadtak meg, kettőben pénzt is szerzett a rabló.
Legutóbb csütörtökön egy Teréz körúti patikát raboltak ki. Az elkövetőt vagy elkövetőket még nem sikerült elfogni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


