Megijedhetett - helikopter vitte kórházba
Rádudáltak - Vonat elé esett a babakocsis nő Isaszegen
Vonat alá esett egy nő szombaton délelőtt a Pest megyei Isaszegen, a vasútállomáson, az asszonyt mentőhelikopter szállította egy fővárosi kórházba - mondta Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek.
2010.05.01 14:40MTIVonat elé esett egy anyuka Isaszegen, a vasútállomáson - A nő babakocsival állt a peronon, amikor a Budapestről Miskolcra tartó InterCity vezetője rádudált, amitől az asszony feltehetően megijedt és a sínekre esett - mondta a szóvivő, hozzátéve, hogy a gyermeknek nem lett baja. A megsérült nőt mentőhelikopter vitte kórházba.
A gyermeket a nő helyszínen tartózkodó hozzátartozója vitte el - tette hozzá. A vasútforgalmat a baleset nem korlátozza.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:04 Gál Péter: tavaly 1,7 millió hektoliter bort fogyasztottak Magyarországon
- 8:03 KSH: a bruttó átlagkereset 708.300 forint volt,
- 6:02 MVM: júliustól kizárólag elektronikus energiaszámlát kapnak a nem lakossági ügyfelek
- 20:59 Olasz bíróság: a migránsokat szállító civil hajóknak saját országukban kell kikötni
- 18:58 Számlagyárat lepleztek le a Budapesti Nagybani Piacon
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06