Borzalmas fájdalmai voltak - a zsírleszívás miatt?
Meghalt egy burgenlandi nő egy soproni plasztikai-műtét után
A kismartoni (eisenstadti) ügyészség osztrák lapértesülés szerint nyomozást rendelt el egy 57 éves korában meghalt burgenlandi nő ügyében, akin nem sokkal halála előtt Sopronban zsírleszívást hajtottak végre.
2009.01.29 18:49MTIA Kurier című újság honlapján a tartományi hírek között csütörtökön megjelent beszámolóban az áll, hogy a mattersburgi járásból származó Brigitta C. január közepén halt meg. Az első feltevés szerint halála összefüggésbe hozható a magyarországi műtéttel, amelynek során zsírréteget távolítottak el az áldozat hasáról.
Egy héttel rá azonban borzalmas fájdalmai lettek. Az internetes tudósítás szerint valószínűleg az operációból visszamaradt egyik seb nem záródott be teljesen. Kezelőorvosa gyógyszert írt fel neki, de állapota egyre csak romlott. Január 12-én kihívták hozzá az ügyletes orvost, aki már csak a halál beálltát tudta megállapítani.
A törvényszéki orvosi vizsgálat a következő két hétben készül el. Közben már folyik a kismartoni ügyészség által megindított nyomozás ismeretlen tettes ellen.
Mint a Kurier megjegyezte, évente nagyon sok burgenlandi keresi fel a szomszédos Magyarországot, hogy megcsináltassa a fogát, vagy plasztikai műtétet hajtasson végre magán.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06