A feleségét futtatta
Rablás és kerítés miatt emeltek vádat egy tatabányai férfival szemben
Vádat emeltek egy tatabányai férfival szemben, aki feleségét "futtatta", és kirabolta a nő egyik kuncsaftját.
2015.07.28 10:37MTIA Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség közleményében azt írták: a 38 éves férfinak nem volt munkája és jövedelme, ezért megbeszélte a feleségével, megélhetésüket abból fedezik, hogy a nő pénzért szexuális szolgáltatást nyújt férfiaknak a lakásukban. Az asszony ebből 2013 novembere és 2014 szeptembere között havonta 45 ezer-300 ezer forintot keresett, a pénzt átadta a férfinak, majd közösen elköltötték.
A feleség egyik ügyfele tavaly szeptemberben 15 ezer forintot fizetett, majd újabb szolgáltatást kért, de a nő ezt megtagadta, ezért a férfi ötezer forintot visszakövetelt. Ezt meghallva a férj bement a szobába, kezében egy viperával, és a sértettet fenyegette, aki félelmében átadott tízezer forintot.
A Tatabányai Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás és kerítés bűntette miatt emelt vádat a 38 éves férfival szemben. A járási ügyészség az előzetes letartóztatásban lévő elkövetővel szemben börtönbüntetés kiszabását indítványozta - olvasható a közleményben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 22:45 Járosi Péter: A Mi Hazánk képviselői nem álltak fel a roma holokauszt áldozatainak emlékére - videó
- 18:42 Feljelentést tett Bicskei László a Gondosóra program miatt - azt ígéri, maga a szolgáltatás megmarad
- 16:41 Kapitány István keményen nekiment a Fidesznek: Érdekes, amikor hazugságról és kamuról ön nyilatkozik
- 16:41 Pusztító, 7,4-es földrengés rázta meg Kolumbiát - már több mint kétszáz halottról érkezett jelentés
- 8:53 Súlyos sérülés miatt kényszerül pihenőre a magyar világcsúcstartó szabadtüdős búvár
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


