Vonyarcvashegyen
Gázpalackokat és lángoló autót hoztak ki a tűzoltók az égő garázsból
A tűz hatalmas fekete füstöt okozott, ugyanis a garázs alatti pincében lángra kaptak az ott tárolt használt autógumik, valamint a gázolaj is.
2013.05.01 20:34MTIKét pb-gáz palackot és egy lángoló autót hoztak ki a tűzoltók Vonyarcvashegyen egy égő garázsból, ahol gázolaj és használt gumi is égett - tájékoztatott Bangó Szilárd, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője szerdán.
Bangó Szilárd közölte: a tűz kora este keletkezett egy családi ház melletti, alápincézett garázsban. Személyi sérülés nem történt.
A tűzoltók a mintegy 200 négyzetméteres alapterületű égő melléképületből két pb-gáz palackot hoztak ki, amelyet vízsugárral hűtöttek le, majd egy kigyulladt személyautót is kitoltak az épületből.
A tűz hatalmas fekete füstöt okozott, ugyanis a garázs alatti pincében lángra kaptak az ott tárolt használt autógumik, valamint a gázolaj is.
Kapcsolódó írások:
- Kigyulladt egy budaörsi garázs - a tűz a házra is átterjedt
- Kincsekre lelt garázsában egy amerikai férfi
- Fiatal sorozatbetörőket fogtak el a nagykanizsai rendőrök
- Súlyos tűz volt egy épülő moszkvai épület garázsszintjén
- Kigyulladt a garázs - bennégett autójában a tulajdonos
- Megvágta a nő nyakát egy szolnoki garázsban
- Fűtetlen garázsában hűlt ki egy férfi
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


