Őrizetbe vette a sofőrt a rendőrség
Eldurvult a vita - betörte a szélvédőjét ő meg elgázolta
Emberölés kísérlete miatt indított eljárást a rendőrség az ellen a fiatalemberrel szemben, aki szándékosan elgázolt egy férfit péntek este, Mezőkovácsházán, mert az betörte autójának szélvédőjét.
2013.04.13 09:36HavariapressEgy autójában ülő fiatalember keveredett vitába egy férfivel pénteken este, Mezőkovácsházán. A 41 éves férfi betörte az autó szélvédőjét, mire a 21 éves sofőr szándékosan elgázolta, majd elhajtott.
A férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba. A Békés megyei rendőrség az autót vezető fiatalembert őrizetbe vette és emberölés kísérlete miatt indított ellene eljárást.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


