Amfetamint és marihuána-származékot találtak?
Kábítószerrel való visszaélés miatt előzetesben egy karcagi férfi
A Szolnoki Járásbíróság szombaton egy hónapra előzetes letartóztatásba helyezte azt a karcagi férfit, akit a napokban visszaélés kábítószerrel bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanújával vett őrizetbe a rendőrség.
2013.02.09 18:35MTISándor Géza tájékoztatása szerint a Szolnoki Járásbíróság ügyészi indítványra döntött a férfi 30 napra történő előzetes letartóztatásba helyezéséről, szökés, elrejtőzés veszélye és a bűncselekmény tárgyi súlya miatt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője, Pásztorné Kovács Ágnes közölte: a 35 éves férfit csütörtökön a kora esti órákban igazoltatták Karcag egyik utcáján. A rendőrök a ruházatát, illetve csomagjait átvizsgálva bukkantak rá a különböző kábítószergyanús anyagokra, melyeket lefoglaltak. A gyanúsítottat visszaélés kábítószerrel bűncselekmény elkövetése miatt őrizetbe vették. A Karcagi Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja az ügy körülményeit.
Az MTI úgy tudja: a büntetett előéletű férfinál csekély mennyiséget meghaladó amfetamint és marihuána-származékot találtak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06