Meggondolta magát
Visszavonta a prostituált megölését beismerő vallomását a városföldi férfi
A nyomozási bíró előtt pénteken visszavonta beismerő vallomását az a 35 éves városföldi férfi, aki a rendőrségen korábban azt mondta, hogy november 2-án ő ölt meg egy késszúrással egy prostituáltat Kecskeméten.
2012.11.10 14:55MTIKustos István ügyvéd - aki ellátta a nyomozási bíró előtt a városföldi háromgyermekes apa védelmét - szombaton az MTI-nek elmondta: a féri megváltoztatta korábbi vallomását, és a tárgyaláson azt közölte, hogy nem ő követte el a bűncselekményt.
Sárközy Szabolcs, a Kecskeméti Törvényszék szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a gyilkossággal gyanúsított férfit a bíróság 30 napra előzetes letartóztatásba helyezte, mert az indoklás szerint fennáll a szökés és az elrejtőzés veszélye. A határozat jogerős, mert a férfi nem fellebbezett.
A rendőrség november 7-én közleményben, majd másnap sajtótájékoztatón jelentette be, hogy elfogtak egy 35 éves városföldi férfit, aki beismerte, hogy november 2-án az autójában megszúrt 20 éves terhes prostituáltat, akinek holttestét másnap reggel találták meg Kecskemét egyik utcájában. A nő a szívét és tüdejét ért késszúrás következtében halt meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


