33 személyt
Kábítószer-kereskedőket vett őrizetbe a szlovén és horvát rendőrség
Drogkereskedelem gyanújával 33 személyt vett őrizetbe a rendőrség hétfőn Horvátországban és Szlovániában a két ország hatóságainak közös, nagyszabású akciója keretében.
2012.10.29 16:13MTIA 24ur.com portál szerint a kora reggeli órákban indított műveletben több mint 100 szlovén rendőr vett részt, akik horvát kollégáikkal közösen 15 horvát és 18 szlovén állampolgárt vettek őrizetbe kábítószerrel való visszaélés bűntettének gyanújával.
A két országban egy időben több helyszínen indított akciót több hónapon át készítette elő a két ország rendőrsége az Interpol segítségével.
A Jutarnji list napilap azt írta internetes kiadásában, hogy az ügyben rendőrök is érintettek, akiket azzal gyanúsítanak, hogy bizalmas nyomozási információkat szivárogattak ki a két ország területén tevékenykedő drogterjesztő és -értékesítő hálózat tagjainak.
http://www.24ur.com/hisne-preiskave-v-sloveniji-in-na-hrvaskem-med-prijetimi-tudi-kriminalist.html
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06