Egy hete gyulladt ki
Megint füstöl a korábban kiégett raktárépület Debrecenben
Ismét füst gomolyog abból az elhagyatott debreceni raktárépületből, amelyik a múlt hét csütörtökön gyulladt ki eddig ismeretlen okok miatt.
2012.09.19 09:56MTIAkkor a tűzoltók nagy erőkkel, órákig küzdöttek a nehezen megközelíthető raktárbelsőben, a volt baromfifeldolgozó (Barnevál) egykori hűtőházában felcsapó lángokkal és a sűrű fekete füsttel, míg sikerült megfékezni, illetve eloltani a tüzet. Szerda reggel ismét füstölni kezdett az épület. A helyszínre érkezett 18 tűzoltó három fecskendővel, egy emelőkocsival kezdte meg a felizzott tűzfészek oltását. A helyszínen van a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság műveleti szolgálata is - közölte a katasztrófavédelmi ügyeletes.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:12 Irak történelmi mocsárvidéke újjáéled, miután a többéves szárazság után visszatért a víz
- 6:07 Kutyákat tenyésztettek és tartottak fogva kutatási célokra embertelen körülmények között - videó a menekítésről
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


