Árt az egészségnek!
Le a tűsarokkal a munkahelyen!
Veszélyezteti alkalmazottai egészségét az a menedzser, aki munkaidőben magas sarkú lábbeli viselését várja el - figyelmeztetett pénteken a legnagyobb brit szakszervezet, a TUC.
2008.08.17 09:20rtlbulvar.huErre elsősorban a City-ben, London üzleti negyedében és a belváros divatos boltjaiban kérik fel vagy kötelezik az alkalmazottakat. A TUC most útmutatót bocsátott ki, tiltakozásként az egészségtelen és szexista lábbeli ellen, amelyben szakértők mutatnak rá a hosszú távon (főleg álló munka esetében) viselt magas sarok és a hátfájdalmak jelentkezése közötti összefüggésekre.
"A tűsarok remekül néz ki a kifutón és a hollywood-i sztárokon, de a munkához, mindennapi viseletként nem alkalmas" – mondta Brendan Barber, a szakszervezet főtitkára. Barber szerint mivel a láb viseli a napi munka terheit, jobb lenne, ha alkalmazottaik egészsége és nem a külleme aggasztaná a munkaadókat.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 23:52 Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
- 22:53 Sulyok Tamás: továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet
- 20:55 Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
- 18:55 Országosan ellenőrzi a motorosokat a rendőrség június elején
- 6:57 Nem fogadja el az építész a hatvanpusztai műemlék istálló épületeinek elbontása miatti elmarasztaló kamarai döntést
- 23:58 A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk
- 20:53 Telex: Gyárfás Tamás ügyvédei perújítást kezdeményeztek a Fenyő-gyilkosság ügyében
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


