A napilap csak létszámra vonatkozó adatokat közölt
Fidesz: személyes adatok nem jelentek meg a Demokratikus Koalícióról
A Fidesz szerint a Magyar Nemzet csütörtöki cikkében kizárólag az MSZP Demokratikus Koalíció Platformjának taglétszámára vonatkozó adatokat közölt, a tagokról, illetve személyes adataikról semmi nem derült ki.
2011.05.13 19:56MTIGulyás Gergely, az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottságának alelnöke azt követően adta ki közleményét, hogy Vadai Ágnes, a bizottság szocialista elnöke sajtótájékoztatón azt mondta, az alkotmányos rend megzavarására irányuló törekvésnek tartja a cikkben megjelenteket, ezért kezdeményezi, hogy a testület jövő heti nyílt ülésén hallgassa meg az ügyben Pintér Sándor belügyminisztert, Balajti Lászlót, az Alkotmányvédelmi Hivatal (AH) főigazgatóját, Liszkay Gábort, a Magyar Nemzet igazgató-főszerkesztőjét és Szilágyi Richárdot, a cikk szerzőjét.
Gulyás Gergely közleményében azt írta, az ügynek semmilyen a Nemzetbiztonsági bizottság hatáskörébe tartozó vonatkozása nincs, ezért a kérdés napirendre vétele teljesen indokolatlan. A bizottság kormánypárti többsége ezért Vadai Ágnes javaslatát a sajtószabadság elleni támadásnak tekinti és el fogja utasítani.
Kitért arra, hogy álláspontja szerint "kifejezetten káros", ha akár a bizottság szocialista elnöke, akár más szocialista képviselő a Nemzetbiztonsági bizottság ülését az MSZP-n belüli hatalmi harcok eldöntésében alkalmazható eszköznek tekinti.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


