Tizenkettedik alkalommal elemez
Ma tartja országértékelőjét Orbán
Ma tartja hagyományos országértékelő beszédét Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, aki 1999 óta most tizenkettedik alkalommal elemzi az előző év eseményeit és az ország helyzetét.
2010.02.05 07:33MTIA helyszín a budapesti Millenáris Park Teátrum lesz, ahol délután három órakor kezdődik a rendezvény. A Fidesz elnöke a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület felkérésére először 1999-ben, miniszterelnökként tartott országértékelő beszédet, amelyet azóta minden január és március között a fővárosban mond el.
Az idei országértékelő újdonsága, hogy Orbán Viktor a Facebook közösségi portálon arra kérte "rajongóit", tegyenek javaslatokat a beszéd tartalmával kapcsolatban. A felhívásra több százan írták meg ötleteiket, a pártelnök pedig úgy reagált: a komoly javaslatok beépítésén dolgozik.
Balog Zoltán, a rendezvényt szervező Magyar Polgári Együttműködés Egyesület elnöke korábban az MTI-nek úgy nyilatkozott: idei felkérésükben azt kezdeményezték, hogy az eddigi időszak értékelésén túl a jövőre vonatkozó témákat is érintsen Orbán Viktor.
Tavalyi, március 6-án tartott országértékelőjében Orbán Viktor az "Új irány, Magyarország, új irány, magyarok" jelszót hirdette meg. A Fidesz elnöke 2009-ben nemzedéki összefogásra buzdított, és a józan piacgazdaság korszakát jósolta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06