Kitárgyalják Bajnait
Megkezdődött az SZDSZ ügyvivői testületének ülése
Megkezdődött az SZDSZ ügyvivői testületének ülése pénteken 12.00 óra után Budapesten, ahol Bajnai Gordon miniszterelnök-jelölt intézkedéscsomagjáról tárgyalnak a liberális politikusok.
2009.04.03 13:30MTIA Bajnai-csomag támogatásáról az SZDSZ vasárnap ülésező országos tanácsa hoz döntést. A szabad demokraták Gizella utcai székházába érkező Fodor Gábor pártelnök arra a kérdésre, hogy megteremthető-e az egységes vélemény az SZDSZ-en belül, úgy válaszolt: "biztos vagyok benne".
Az ügyvivők közül Béki Gabriella arra a kérdésre, hogy megváltoztatja-e korábbi álláspontját, úgy kérdezett vissza: "lenne rá okom?". Ugyanerre a kérdésre Gulyás József úgy reagált, hogy "nem készül" álláspontjának felülvizsgálatára.
Az SZDSZ ügyvivői testületének és parlamenti frakciójának múlt vasárnapról hétfőre virradó közös megbeszélésén Béki Gabriella és Gulyás József is nemmel szavaztak Bajnai Gordon támogatására.
Fodor Gábor hétfő hajnali tájékoztatása szerint az SZDSZ ügyvivői testülete 7:5, a párt frakciója pedig 13:4 arányban hozta meg a Bajnai Gordon programját és személyét támogató döntést.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06