Vesztegetés, korrupció a vád!
Újabb botrány az MSZP-ben! A rendőrség már nyomoz
Vesztegetési botrány Dombóváron. Szabó Loránd - a közelmúltban első fokon nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazásért elítélt szocialista polgármester - vesztegetéssel próbálta rávenni az őt feljelentő önkormányzati képviselőt, hogy vonja vissza magánindítványát.
2009.03.26 15:00GondolaA polgármester által megrágalmazott fideszes Naszvady Balázsnak Szabó egy négyszemközti találkozón 2 millió forintot, egy tanácsnoki állást és az ellenzéki képviselőt foglalkoztató alapítvány számára önkormányzati megbízást is felajánlott.
A vesztegetési kísérletről Naszvady a Legfőbb Ügyészségen tett bejelentést, majd színleg folytatta a tárgyalásokat Szabó Loránddal - azzal a szándékkal, hogy leleplezze a bűncselekményt.
Az alkuban felajánlott tételeket Dombóvár polgármestere mind teljesítette, a kétmillió forintot sofőrjével juttatta el a találkozó helyszínére.
A pénzátadásról a Célpont stábja a helyszínen készített felvételeket. Információink szerint a Tolna Megyei Rendőrkapitányság vesztegetés bűntettének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást az ügyben.
Kapcsolódó írások:
- Felháborodott az MSZP: az ügyészség átlépett egy határt
- Navracsics: az MSZP hülyének nézi az embereket
- Magyarország megnövekedett korrupciós kihívások előtt áll
- Előzetes letartóztatásban a korrupcióval gyanúsított volt APEH-ellenőrök
- Titkosszolgálati eszközökkel lép fel a VPOP a korrupció ellen
- Szerteágazó antikorrupciós harc
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


