Bűnügy
Jogerősen tíz évre ítélték a borsodi apagyilkost
Megverte, majd megfojtotta apját.
2019.10.01 17:59MTIA Debreceni Ítélőtábla kedden helybenhagyta a Miskolci Törvényszék elsőfokú ítéletét, és jogerősen tíz év börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki megverte, majd megfojtotta apját a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Nyékládházán - közölte Fórizs Ildikó, a táblabíróság szóvivője az MTI-vel.
A bűncselekmény 2017. december 31-én történt. A férfi többszöri veszekedés után lelökte a lépcsőn apját, majd egy karóval fejbe verte, végül megfojtotta. A vádlott ezután visszament az emeleti szobájába és csak másnap hajnalban értesítette a mentőket.
Az idős férfi a bántalmazás következtében már a helyszínen meghalt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:39 Orbán Viktor: a gazdák Magyarországon nem tudják kifizetni a vizet, mert nincs annyi pénzük
- 12:38 BRFK: két hét alatt 76 körözött embert fogtak el
- 10:36 Meteorológia: a legszárazabb és a második legmelegebb volt az idei június
- 8:31 Kissé mérséklődik a kánikula a hétvégére
- 6:29 A Pennsylvaniai Egyetem törli a transznemű sportolók női versenyeken elért eredményeit
- 22:28 Halálos áldozata is van Spanyolország idei eddig legnagyobb erdőtüzének
- 20:26 Nők elleni merénylettervvel gyanúsítanak egy férfit Franciaországban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06