Ügyészség
Nyolcan erőszakoltak meg egy kiskorú lányt Borsodban
A tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére erőszakkal, egymás cselekményéről tudva, többek által elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt emelt vádat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség nyolc férfival, köztük egy alig 16 éves fiatalkorúval szemben.
2018.06.13 10:06ma.huA sértett lány 2017 júniusában a faluban találkozott össze az általa egyébként ismert két huszonéves férfival. Ők megkínálták cigivel, amit közösen elszívtak. Ennek hatására a lány erősen bódult állapotba került, végtagjai nehezen mozogtak. A férfiak bekísérték egy romos, lakatlan házba, ahol újabb cigarettát adtak neki. A védekezésre képtelen állapotba került nővel akarata ellenére mindketten közösültek. Időközben érkezett meg a harmadik társuk, aki szintén kihasználva a sértett bódult állapotát vele közösült.
Ezt követően a sértettet átvitték a szemben lévő házba és ott még további öt vádlott, köztük egy 16 éves fiatalkorú is szexuálisan erőszakoskodott vele.
A cselekménynek az vetett véget, hogy a faluban elterjedő hírre az egyik vádlott felesége a helyszínre ment, és férjét számon kérte a dologról.
A kábult lány csak másnap hajnalban tudott hazamenni. Szervezetében a vizsgálatok szintetikus kábítószert mutattak ki, testén horzsolások, bevérzések voltak.
A nyolc vádlottból hatan jelenleg is előzetes letartóztatásban vannak.
Az ügyészség a felnőttkorú vádlottak esetében fegyházbüntetést, fiatalkorú társuk tekintetében fiatalkorúak börtönét és közügyektől eltiltást indítványozott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:22 Irán: Tisztelet nélkül nincs tárgyalás - kemény üzenet Trumpnak
- 16:11 Az MI6 új vezetőjének nagyapja ukrán náci mészáros volt - brit média
- 14:11 Putyin - Nagy tisztelettel vagyok Trump iránt
- 12:04 A világ leggazdagabb 1%-a 22-szer is véget vethetne a szegénységnek - Oxfam
- 10:04 Van-e párhuzam az Izrael-Irán és az orosz-ukrán konfliktus között?
- 8:03 Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
- 6:02 Dolhai Attilát választotta a Vörösmarty Színház igazgatójának a székesfehérvári közgyűlés
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06