Nem kell demonstrációkat forszírozni
Dugába dőlt a Gyurcsány melletti szimpátiatüntetés
Lefújták a szervezők a Gyurcsány Ferenc miniszterelnök melletti szimpátiatüntetést, amelyet szombaton tartottak volna a budapesti Kossuth téren - erősítették meg a Magyar Nemzetnek a Hírszerző.hu információját kormány közeli források.
2008.01.17 09:16Magyar NemzetA meglepő kezdeményezést a szocialisták pártalapítványa, a Táncsics Alapítvány által tulajdonolt Kapcsolat.hu közösségi portál három tagja szervezte. A Magyar Nemzet azonban úgy tudja, hogy mind a jelenleg Indiában tárgyaló kormányfő környezete, mind pedig a szocialisták vezetése rosszul időzítettnek tartotta a demonstrációt.
Amint arról beszámoltunk, a tüntetés célja az lett volna, hogy érzékeltesse, „szemben a közhiedelemmel, a kormányfő nem maradt egyedül politikai küzdelmeiben”. A felhívás egyébként már a Kapcsolat.hu portál – várhatóan ide költözik majd át Gyurcsány Ferenc blogja is – tagjait is megosztotta.
A Hírszerző szerint azért tartotta a vezető kormánypárt rossz ötletnek a tüntetést, mert „nem kell demonstrációkat forszírozni akkor, amikor végre éppen senki nem megy az utcára”.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


