Szeptember 15-ig várják a pályázatokat
A Holnap városáért díjra július elsejéig jelentkezhetnek az önkormányzatok
Idén is jelentkezhetnek a települési önkormányzatok a Holnap városáért díjra, a jelentkezési határidő július elseje, a pályázatokat szeptember 15-éig várják a szervezők.
2015.06.23 09:18MTITakács Júlia, a díj alapítója az M1 aktuális csatorna kedd reggeli műsorában elmondta, négy kategóriában - természeti, gazdasági, kulturális és társadalmi értékek bemutatásával - lehet nevezni.
Elmondta, tavaly harminc város jelentkezett, idén feltehetően valamivel több pályázó lesz.
Bár a pályázattal a települések pénzt nem kapnak, ösztönzőleg hat, hogy bemutatkozási lehetőséget kapnak, és három évig használhatják az elnyert védjegyet.
Takács Júlia hozzátette, nem kizáró ok, ha valamely város tavaly már indult, és egy város több kategóriában is megmérettetheti magát.
Jelentkezni a fenntarthatokozösseg.eu honlapon lehet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:07 Pakisztán újabb rakétatesztet hajtott végre a fokozódó indiai feszültség közepette
- 6:54 Orosz Igla-S légvédelmi rakétákat kapott India a Pakisztánnal fokozódó feszültségek közepette
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06