Mozog a föld az ország szívében
Földrengés volt Pest megyében
Néhányan arról számoltak be, hogy megmozdult alattuk a szék.
2014.02.11 13:35MTI
Az MTA Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriumának korábbi közlése szerint a Richter-skála szerinti 2,7-es erősségű földrengés volt kedd délelőtt 10 óra 15 perckor a Pest megyei város közelében.
Czira Szabolcs (Fidesz) polgármester elmondta: a járási hivatalban, illetve a nagykőrösi polgármesteri hivatalban dolgozók közül néhányan arról számoltak be, hogy megmozdult alattuk a szék. Lakossági jelzések, vagy esetleges kárbejelentések eddig nem érkeztek. A polgármester információi szerint a földrengés epicentruma a közeli Újhartyán községben volt.
Göndörné Frajka Gabriella, Újhartyán önkormányzatának jegyzője azt mondta, nem tud a földmozgásról, efféle jelzés, vagy bejelentés még nem érkezett hozzájuk.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06