Buziztak és szavaztak
Megzavarták az állami párválasztót
Szivárványos zászlóval zavarta meg több fiatal a Budai Várban tartott vasárnapi állami párválasztót, mire a résztvevők lebuzizták őket.
2013.05.26 23:58ma.hu
Szivárványszínű zászlókkal a vállukon, nagyjából fél nyolc magasságában szárnyaltak be a Nemzeti Táncszínházba a fiatalok, a több mint 20 fő közül néhány fiú rózsaszín sállal a nyakában jelezte másságát. A táncparketten éppen kezdték műsorukat a táncosok, erre a hívatlan vendégek sorban felállva elkezdtek előttük táncolni, kényesen ügyelve arra, hogy még csak véletlenül se legyen közöttük fiú-lány páros, csak is azonos neműek.
Az Origo tudósítója szerint a közönségből néhányan buzizni kezdtek: „takarodjatok homokosok” - mondták és fújoltak. A táncot nem szakították félbe, de a közönség semmit nem láthatott a műsorból. A szervezők közül néhányan megpróbálták kituszkolni a nem beépített táncosokat a színpadról, de ez nem sikerült – írja a lap.
A tánc után az egyik műsorvezető a mikrofonba megjegyezte: "Nahát, legalább olyanokat is sikerült idevonzani, akikről nem gondoltuk volna, hogy van tánckultúrájuk". Ezután mikrofont ragadott az egyik táncos és megkérdezte a közönséget, hogy akarják-e azokat nézni, akik itt voltak? Hangos nem volt a válasz. Akarjátok-e hogy leüljenek, erre hangos igen.
Erre a táncos ráüvöltött a fiatalokra: "leülni". Ekkor valaki megkérdezte, hogy ez nem egy táncos párválasztó? Mire a mikrofonos táncos azt mondta: nem ez egy előadás. A műsor ezután folytatódott, a fiatalok közül többen kimentek, többen viszont maradtak, és bekapcsolódtak a további programba – tapasztalta az Origo tudósítója.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


