Első fokon életfogytiglant kapott
Kézigránátos gyilkosok: már pénteken jogerős ítélet születhet
Másodfokon folytatódik pénteken a Pécsi Ítélőtáblán a 2008. novemberi, két halálos áldozattal járó pécsi kézigránátos gyilkosság vádlottjainak pere; már az első tárgyalási napon jogerős ítéletet hozhatnak.
2012.10.05 07:48MTIPécsen 2008. november 18-án éjjel dobtak kézigránátot egy Fejlődés utcai házba, hogy az ott lakó férfit megleckéztessék haragosai. A robbanástól a férfi és élettársa a helyszínen meghalt, a velük egy helyiségben tartózkodó gyerekek nem sérültek meg.
A Pécsi Törvényszék idén márciusban a bűncselekmény tettesét, Bogdán Jenőt életfogytiglani szabadságvesztésre ítélte, 30 év múlva helyezhető feltételesen szabadlábra. Az előre kitervelt, több emberen elkövetett emberölésben felbujtóként és bűnsegédként közreműködő társai 15, 12, illetve 10 év fegyházbüntetést kaptak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06