A gazdasági helyzetről
Uniós kérdésekről tárgyalt Orbán a brit külügyminiszterrel
Elsősorban európai uniós ügyekről, az európai gazdaság helyzetéről tárgyalt William Hague brit külügyminiszter és Orbán Viktor kormányfő csütörtökön Budapesten.
2012.10.04 13:36MTIErről a brit külügyminiszter számolt be magyar hivatali partnerével, Martonyi Jánossal tartott közös sajtótájékoztatóján. William Hague leszögezte, hogy "nagyon erősek, nagyon jók" a brit-magyar kapcsolatok. Az Orbán Viktorral folytatott megbeszélésen szó volt az euróövezet válságáról és az Európai Unió következő hétéves költségvetéséről. Beszéltek továbbá arról, hogy energiaügyekben szorosabb és hatékonyabb együttműködésre van szükség az európai országok között - mondta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


