Új frakció alakul, hét fővel
Tiszavasvári: kisebbségbe kerülhet a Jobbik az önkormányzatban
Kisebbségbe kerülhet a tiszavasvári önkormányzatban a várost vezető Jobbik, miután a 12 tagú képviselő-testület hét tagja - két fideszes, három független és két, a Jobbikból kilépett helyi képviselő - új frakció létrehozását jelentette be. A testületnek rajtuk kívül öt, jobbikos tagja van.
2012.07.27 11:59MTIPalló Sándor, fideszes tiszavasvári képviselő az MTI-nek pénteken elmondta: a frakció létrehozását a csütörtöki testületi ülésen ő jelentette be, s a létrejövő szerveződés változást szeretne elérni a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei kisváros önkormányzatának működésében.
Kérdésre válaszolva ugyanakkor határozottan cáfolta, hogy a jobbikos polgármester "megbuktatását akarná elérni" a létrejövő frakció. Úgy fogalmazott: jobbá, eredményesebbé akarják tenni a település helyhatóságának munkáját, mert elégedetlenek az eddigi mintegy két évben történtekkel.
Kapcsolódó írások:
- Parragh: az uniós pénzek jelentős részét önkormányzati projektekre fordítják
- Pintér szerint 50 milliárdos önerőalap várható
- Az önkormányzat üdvözli, hogy nem állítanak szobrot Prohászka Ottokárnak a kerületben
- Több mint 9 milliárd forint plusz forráshoz jut 1.300 önkormányzat
- Október 7-én tartanak időközi önkormányzati választást Sopronban
- Miskolc: ingyen étel 400 rászoruló gyereknek a nyári szünetben
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


