Gyilkosság Kaposváron

Előzetes letartóztatásba helyeztek egy emberöléssel gyanúsított kaposvári férfit

Emberölés megalapozott gyanúja miatt elrendelte egy 45 éves kaposvári férfi előzetes letartóztatását a Kaposvári Törvényszék.

2012.06.04 11:01MTI

A közlemény szerint a rendőrség május 31-én vette őrizetbe a férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölt egy 72 éves kaposvári nőt. Az asszonyra hat nappal korábban holtan találtak rá Kanizsai utcai lakásában. A rendőrség az ügyben emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást, miután a helyszíni szemle adatai alapján az idős nő halálát idegenkezűség okozta - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata hétfőn.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.