"Ez egy elképesztő megszorító csomag"
Vona Gábor kiakadt a Széll Kálmán Terv 2.0-n
A Jobbik elnöke szerint a Széll Kálmán Terv 2.0 egy "elképesztő megszorító csomag", amely bevezetése esetén 2013-ban egy átlagos négyfős család zsebéből 240 ezer forintot vesz ki. Vona Gábor ezt szerdán, az MR1 Kossuth Rádió 180 perc című műsorában mondta.
2012.04.25 08:32MTIAz ellenzéki pártelnök szerint az pedig különösen felháborító, hogy eközben a bankadó a felére csökken, a kormány kivezetné a különadókat és a "pofátlan" végkielégítéseket terhelő 98 százalékos adó is megszűnik, vagyis innentől semmilyen adó nem terheli majd a "parlamentből kibukott képviselők" végkielégítését.
Vona Gábor a Gyöngyöspata jobbikos polgármesterével kapcsolatban múlt héten nyilvánosságra került hangfelvételről azt mondta: szerinte nem véletlen, hogy az éppen a gyöngyöspatai eseti bizottság jelentésének parlamenti tárgyalása előtt került nyilvánosságra, holott "bizonyos balliberális körök" már egy éve tudnak a felvétel létezéséről.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06