Balatonról, vasárnap
Tömegkarambol: hat autó ütközött az M7-esen Polgárdinál
Hat autó ütközött az M7-es autópálya Budapest felé vezető sávjában a polgárdi kihajtónál vasárnap.
2012.08.12 19:56MTIA baleset helyszínéről egy könnyű sérültet vitt el a mentő, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszról a 7-es főútra terelik el a forgalmat - mondta el az MTI-nek a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
R. Szabó Ágnes jelezte: bár a tűzoltók segítségével rövid időn belül felszabadítják az érintett útszakaszt, eltávolítják a sérült autókat, egy ideig még torlódásra kell számítani.
Méhes Dóra, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek elmondta, hogy a baleset miatt már az M7-es autópálya somogyi szakasza is bedugult a főváros felé vezető oldalon.
A rendőrség arra kéri a főváros felé közlekedőket, hogy aki teheti, térjen le a 7-es főútra - tette hozzá a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


