Nem engedik leülni a gyermektelen utasokat
Partedlis nyugdíjasok szállták meg a metrót!
Meghökkentő, bár igen látványos módszert találtak ki a moszkvai nyugdíjasok, hogy szülésre buzdítsák a fiatalokat: egész egyszerűen nem engedik leülni a gyermektelen utasokat!
2011.05.20 11:29ma.huPartedlis nyugdíjasok lepték el a minap a moszkvai metrót, és az összes ülőhelyet elfoglalták a zsúfolt szerelvényen. A nyakukba akasztott szöveteken egytől egyig szülésre buzdító üzenetek díszelegtek, és senkit nem engedtek leülni, ha nem volt terhes vagy rokkant.
A nyugdíjasok a csökkenő születésszám miatt kezdtek az intenzív és látványos kampányba, ami az utóbbi időben az ázsiai bevándorlóknak köszönhetően némileg emelkedett, de a kormányzat aggasztónak tartja az egyre kevesebb utódot.
A nagymamák és nagypapák nyakában ezért olyan partedlik lógtak, amelyeken provokatív szöveggel tudatták az utasokkal: "Ha nem tetszik, csinálj gyereket!"
Az akció hatékonyságát 9 hónap múlva lehet lemérni, de ezer nyugdíjassal ki merne szembeszállni?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


