A zenésznek ott az új munka, de mi lesz velük?
Nagy Feró zenekara egy fillért sem kap
Nagy Feró három hónapig minden munkáját lemondja az RTL Klub új műsora miatt - A zenésznek térítik az összes kiesett összeget, de a zenekar egy petákot sem kap...
2010.07.06 06:30Tabu tvNagy Feró az aktív zenélés és lemez készítés mellett rádióban dolgozik, sajtós felkéréseknek tesz eleget, és még magánéletet is él.
A zenész a többi csatornának sok elfoglaltsága miatt mondott nemet egy-egy zsűrizésre, de az RTL Klub bőkezű ajánlata most jobb belátásra bírta.
"Én nagyon élvezem ezt a dolgot most, mert a végén minden mentor kap három tehetséges embert, akit fel kell készíteni a versenyre. Egymást fogjuk cukkolni, hogy melyikünk művésze vagy versenyzője jobb, és azért engem érdekel ez a dolog..." - mesélte a tabutv.hu riporterének Nagy Feró, aki persze nem csak emiatt vállalta a munkát.
"Más csatornák is kerestek már meg hasonló tehetségkutatók zsűrizésével, mint az X-Faktor, de nem vállaltam. Ebben többek közt anyagi dolgok is közre játszottak, de nem azért, mert itt többet keresek, mert ez alatt a fél év alatt is körülbelül annyira jön ki a fizetésem, amennyit egyébként keresnék. Kiderült, hogy azokat a bevételeket, amik nekem a rádióból, a koncertekről, televíziós munkákból bejönne, azt kifizetik" - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Nagy Feró, viszont mentorkodásával nem mindenki jár olyan jól.
"Október 15.-től december 19.-ig semmi mással nem tudok foglalkozni, csak ezzel" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel az újdonsült X-Faktor mentor, majd arra kérdésre is őszintén válaszolt, hogy a zenekar miből fog megélni a szünetelő hónapokban?!
"Annyira túlsúlyban vagyok a zenekarban, hogy annak ellenére, hogy valószínűleg nem örülnek túlzottan ennek a dolognak, de azt tudják, hogy egy ilyen tévés szereplés az akkora nagy reklámot jelent, hogy megéri!" - teszi hozzá Nagy Feró, aki nem véletlenül időzítette a műsorral egy időbe az új nagylemezének kiadását sem.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


