Családon belüli erőszak áldozataival találkozott
Gombos Edina mások előtt sírta el magát
Könnyeivel küszködött és alig jutott szóhoz a mindig magabiztos Gombos Edina, amikor találkozott azokkal az édesanyákkal és kisgyermekekkel, akik a családon belüli erőszak, illetve az alvilág elől egy baptista anyaotthonban találtak menedéket
2010.06.18 14:30gombosedina.huA műsorvezetőnek sikerült elintéznie, hogy az a festékgyár, amelynek a reklámjaiban szerepel, jelentős mennyiségű szobafestéket biztosítson az intézmény felújításához.
– Ilyen mértékben kiszolgáltatott gyermekekkel és édesanyákkal még sohasem találkoztam, minden tiszteletem az övék, hogy nem adják fel, s azoké, akik önzetlenül segítenek nekik, hogy újrakezdhessék életüket – mesélte remegő hangon Gombos Edina.
– Férjem, Alberto egy olyan kultúrából érkezett, ahol a nők tisztelete az egyik legfontosabb érték, így elképzelhetetlen, hogy bármilyen erőszak előforduljon a családunkban. Sajnos sokak nem ilyen szerencsések, ezért kötelességünk, hogy nekik segítsünk, amikor csak tudunk – tette hozzá a műsorvezető.
Edina egyébként teljes titoktartásban utazott el a baptista anyaotthonba, ahol kilenc családot, köztük sok kisgyermeket látogatott meg. Mindannyiuknak mosolyt csalt az arcára, amikor a népszerű televíziós személyiség bekopogtatott hozzájuk az ajándékkal.
Az nem publikus, hogy pontosan hol történt a találkozás, nehogy az erőszak utolérje a családokat. Ami fontos, hogy most biztonságban vannak, gondoskodnak róluk és egy szép épületben élhetnek.
Óvszert is reklámozna Gombos Edina!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


