Folytatja a roma család
Nem ússzuk meg az "elgáspárosodást" - kacsa volt a Győzike-show vége!
Többször bejelentette már Gáspár Győző családi komédiájának végét, a Győzike-show folytatásáról azonban minden alkalommal sikerül meggyőzni a famíliát - A héten mégis felröppent a hír: végleg elköszöhetünk a Gáspár családtól.
2010.05.20 14:30Fotó: rtlklub.sajtoklub.tvHétfőn híre ment, hogy véglegesen elköszön a nézőktől a Győzike-show, és az eddig adásba került hat epizód után nem lesz folytatás - kiderült azonban, hogy a hír csak kacsa.
Gáspár Bea vette fel a telefont az érdeklődésre, aki közölte, hogy nem tud beszélni, mert éppen forgatnak - írja a Napi Ász.
Az RTL Klub illetékesei a lapnak elmondták: Győzőék saját műsoruk felvételén vesznek részt. Pünkösd hétfőn a csatorna ünnepi műsorral jelentkezik, de az azt követő hetekben még leadják a show egy-egy adását, mielőtt a nyári műsorrend megkezdődne. A szeptemberi műsorstruktúra még nem alakult ki.
Hogy az RTL Klub valóban műsorra tűzi-e tizenegyedszerre is a kezdetek óta mégis megcsappant népszerűségű reality-t, kérdés. A Győzike-show a csatorna közlése szerint utóbbi adásával az érintett célcsoportokban megverte a nézettségi harcban a konkurens csatornán futó NCIS sorozatot - írja a Napi Ász.
A TV2 szóvivője, Koltay Tamás ugyanakkor a lapnak elmondta: a Győzike-show egyszer nyert, az NCIS pedig négyszer, a teljes lakosság körében. A sorozat a 18-49 éves korosztályban győzedelmeskedett. Legutóbb is csak egy hajszállal maradt le Győzike show-ja mögött.
Gáspár Győző testvére, Gáspár Zsolt elmondta, ő sem szeretne a produkcióról mesélni, mert ő mással foglalkozik, de mindig megnézi a testvérét a tévében. Neki tetszik, amit csinál, és szerinte másoknak is - adta hírül a Napi Ász.
Győzike visszavágott, vágtat a Megasztár!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06