Gyászolónak adta ki magát, úgy lopta a lábbelit
Ezerkétszáz használt cipőt csent - halottasházakból
1200 pár használt cipőt lopott halottasházakból egy férfi gyászolónak adva ki magát Dél-Koreában.
2010.02.18 09:38MTIA cipők nem voltak túl lestrapáltak, és elég jó minőségű, drága, alkalmi lábbelik voltak. Az 59 éves férfi nem a halottakról lopkodta le a lábbeliket. Módszere sokkal egyszerűbb volt: az ország szokásához híven levette cipőit, mielőtt betért volna a halottasházba leróni kegyeletét az elhunyt előtt, majd amikor távozott, egy sokkal jobb cipőt vett fel. Idővel vérszemet kaphatott, mert lebukásakor három pár lábbelinek kelt volna "lába" - általa. Összértékük - újan - 300 ezer forintnyi összeg.
A férfi lakásán a rendőrség pedáns rendben talált 1200 pár cipőt, méretük szerint csoportosítva.
A cipőszarka saját boltban akart árulni használt lábbeliket. A rendőrség közzétette a lopott cipők képét, és már jó pár tulajdonos jelentkezett is lábbelijéért.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


