Egyelőre nem nyilatkozik a betegségről
Megdöbbentő - Bőrrákja van Miló Vikinek?
Hihetetlen hírt közölt az egykori ökölvívó világbajnok egyik ismerőse - Miló Viktóriánál bőrrákot állapítottak meg az orvosok.
2009.11.26 07:30ma.hu - Fotó: sztarlexikon.huÖnbizalmával és kisugárzásával mindig voltak gondjai Miló Vikinek, aki idén májusban mellplasztikán is átesett.
Egy ismerőse azonban súlyos titkot árult el: az egykori ökölvívónál nemrég bőrrákot diganosztizált orvosa, az egyik mellében pedig cisztát találtak.
Állítólag már meg is műtötték a sportolót, a szövettani eredmény is megérkezett. Miló Viktória a hírre röviden annyit reagált: egyelőre nem szeretne a betegségről nyilatkozni.
Így nem tudni, a bőrrák milyen fajtájával kezelik, a szakorvos szerint a legsúlyosabb eset a melanóma. Ha kezdeti stádiumban kezdődik a kezelés, száz százalékosan felépülhet a beteg - adta hírül a Napi Ász.
A csinos sportoló pár hónapja még boldogságtól sugárzott, hiszen miután befejezte az aktív sportot - ma már edzőként dolgozik -, eldöntötte, hogy megműtteti kebleit, melynek méretével sosem volt igazán elégedett.
Nagy ütésektől már nem kellett tartania, ezért határozott úgy, itt az ideje, hogy kés alá feküdjön. A plasztikáztatás után az első pár nap kemény volt - de azóta Viki sokkal kiegyensúlyozottabbnak tűnt.
Reggelente elmondása szerint mindig örömmel nézegette új kebleit a tükörben. Azt remélte, nőiesebb külsejével a férfiak is előbb felfigyelnek rá, hiszen jelenleg szingli, és keresi az Igazit.
Lelkesen vásárolt magának olyan ruhákat, melyek véleménye szerint korábban nem álltak jól neki. Most a szűk csőruha és a mélyebben dekoltált felső is csinosan mutatott rajta.
Viki korábban valósággal "dugdosta" a kebleit, és dupla szivacsos melltartókat viselt. Gátlásosnak érezte magát.
A műtét után mellei nem lettek sokkal nagyobbak az eredetinél, de a sportoló tökéletesen elégedett volt az eredménnyel.
Tudjon meg többet Miló Viki mellplasztikájáról!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06