Botrány
Közszeméremsértésért kell felelniük a bárban pettingelő rendőröknek
Az ügyészség vádat emelt, a nagyváradi rendőrség pedig előzetes vizsgálatot indított két alkalmazottja ellen, miután nyilvánosság előtt túlzottan is intim együttlétbe keveredtek egymással a megyeszékhely egyik szórakozóhelyén.
2026.03.10 20:40ma.huA Bihar megyei rendőrség szervezett bűnözés elleni ügyosztályának egy női és egy férfi rendőréről van szó, akik még 2024. decemberében a Fekete Sas palotában lévő egyik klubban vetették el a sulykot, és a térfigyelő kamera is rögzítette amint a nyilvános térben szexuális kapcsolatot létesítenek. Nem a mosdóban tették, hanem a bár környékén, a báros pedig észrevette és kitessékelte őket a szórakozóhelyről. Ebből vita alakult ki, aminek nyomán a klub alkalmazottjai hívták a 112-es segélyhívót - írta a Maszol.ro.
Noha már régebben történt, amíg a helyi sajtó nem szellőztette meg az esetet nem került nyilvánosság elé az ügy. Kedden a Bihar megyei rendőr-főkapitányság közölte, hogy a két érintett ellen előzetes vizsgálat indult, értesítették az ügyészséget a két érintett rendőrt pedig már tavaly áprilisban áthelyezték a szervezett bűnözés elleni ügyosztálytól. Jelenleg korlátozott hatáskörű feladatokat látnak el. További intézkedéseket jogerős bírósági végzést követően hoznak ellenük.
Merthogy az ügyészség közszeméremsértés miatt indított eljárást a két rendőr ellen, sőt már vádat is emeltek. A rendőr-főkapitányság közleményében határozottan elhatárolódott minden olyan cselekménytől, amely sérti a törvényi normákat és támogatja a folyamatban lévő eljárást.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:25 Mindenki a Dunában kereste, aztán jött a fordulat, amire senki sem számított
- 18:48 Pokoli tűz egy zsúfolt szórakozóhelyen - rengeteg a halott és a súlyos sérült
- 16:09 Évek óta milliók hallják a titokzatos búgást - a tudósok szerint meglepő lehet a magyarázat
- 14:10 Gulyás Gergely lemond a Fidesz frakcióvezetői posztjáról
- 12:39 Napszemüvegben álltak ki miniszterük mellett - közös üzenetet küldött a TISZA frakciója
- 10:49 Magyar Péter súlyos vádakat fogalmazott meg: Tudjuk, mire készül a bukott állampárt
- 8:13 Kérdésessé vált az augusztus 20-i ünnepség szervezése, petíció indult a tűzijáték ellen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


