Nem mindenki szereti a Gáspár családot!
Mélységesen megalázták Gáspár Győzit és Bea asszonyt
Pihenni szeretett volna a salgótarjáni sómen és felesége egy hazai wellness szállóban, de úgy tűnik, nem mindenki szereti a Gáspár családot! Szobafoglalásukat ugyanis visszautasították, mondván, nem kívánt vendégek ott!
2009.01.10 12:14KiskegyedMint mindenki, Győző is arra vágyik, hogy néha eltölthessen párjával egy-egy nyugodt hétvégét. Ez azonban nem mindig adatik meg neki!
Győző elmondta a Fókusz műsorában, hogy mi volt számára a tavalyi év legnagyobb csalódása. „El akartam vinni Bea asszonyt egy wellness szállóba és szobát akartam foglalni. Le is foglaltam, de másnap visszahívtak, hogy nem szeretnék, ha odamennénk, mert nem férünk be a szálloda imidzsébe!” – mesélte Győzi, akit igencsak megdöbbentett a dolog.
Úgy néz ki a dolog, hogy hiába tud Győzi viselkedni, és hiába olyan kedves Bea, amilyennek mindenki ismeri, van hely, ahová nem engedik be őket! Ez azért eléggé szomorú dolog a mai világban!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


