Tényleg ír szteptáncot jár a kisbaba?
Flatley, vigyázz, jön az új generáció! + VIDEÓ
Alaposan fel kell kötnie a nadrágját Michael Flatleynek, ha meg szeretné őrizni vezető helyét az ír sztep területén, mert máris itt az új generáció - és még csak pár hónapos!
2015.02.25 08:00ma.hu
Fotó: YouTube
Néha egészen elképesztő elegyet tud alkotni egy teljesen hétköznapi pillanatból születő ötlet, ami kellő kreativitással is társul - eleven példa erre a néhány hónapos Kali, aki csak egy órára maradt egyedül az apjával, máris elindulhatott a világhír felé. A kislányt az apa egy felfüggesztett járókeretbe tette, aztán ahogy Kali össze-vissza ugrándozott, a férfinak megszületett a fejében a nagy terv: videóra vette a jelenetet, majd némi szerkesztés után készen is állt a bemutatóra.
"Annyira nevettem, amikor megláttam, hogy szinte összepisiltem a nadrágom. Újra meg újra megnéztem és nem tudtam abbahagyni a nevetést!" - mesélte később Stacey-Ann, miután férje leültette őt a számítógép elé. "Nekem van a legjobb férjem és a legcsodálatosabb lányom a világon!" - lelkendezett az anya.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:47 Pénzbüntetést kapott bolti csalás miatt egy polgármester
- 14:08 Meteorológia: hivatalossá vált az abszolút hőmérsékleti rekord
- 12:07 Feloldják a kormány Facebook-oldalán a korábbi felhasználói letiltásokat
- 10:10 Felborult egy sertéseket szállító kamion a 66-os főúton, Szentbalázs közelében
- 10:05 Ballonos vízadagolókat és ásványvizet adományozott két cég a Heim Pál Gyermekkórháznak
- 8:04 Már csak mobiltelefonon keresztül lehet fizetni a parkolásért Budapesten
- 6:58 Tótth Árpádot nevezték ki országos kórház-főigazgatónak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


