A szomszéd kapta rajta a perverz férfit
Öt év börtönt kapott a kiskutya megerőszakolásáért
Felesleges volt tagadni, a szomszéd mindent látott, így a perverz férfi a bíróság előtt is beismerte, hogy megerőszakolta a nyolchónapos kiskutyát. Tettéért öt év börtönre ítélték.
2014.09.29 22:00ma.hu
Fotó: Floridai Ügyészség
A tettenérés után beismerte a bűncselekményt, így öt év börtönre ítélte a floridai bíróság a 62 éves Guy James Bullt. A Daytona Beachben élő férfit a szomszédja kapta rajta, amint a nyolchónapos kölyökkutyáját erőszakolta, és amikor rájött, hogy figyelik, sietve felkapkodta a nadrágját - számolt be az ügyészségi forrásokra hivatkozva a Metro című brit napilap. "Ennek az ügynek a körülményei teljesen érthetetlenek és gonoszak" - jegyezte meg RJ Larizza államügyész.
A kiskutya az eset után egy állatvédő szervezet gondozásába került, ahol Rose-nak nevezték el. Bull több más bűncselekményben is vétkesnek vallotta magát, arról azonban nincs hír, hogy a perverz vonzalma miatt elrendeltek-e elmeorvosi kezelést is a börtönbüntetés mellett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 11:17 Horror - elfogták a magyar Hannibal Lectert - felkavaró tartalom!
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


